10minuta lajme shqip blue1
Bimi dhe vjehrra

20 Sep 2014

Kur kthehet nga puna e gjenë vjehrrën të shtrirë për toke dhe e thërret menjëher emergjencen.

Por në ndërkoh ai nuk e lajmëron askënd dhe e dërgon në spital, kur del mjeku ti tregoj për gjendjen e saj dhe si fillim e pyet se qka e ka ai i thotë se e ka vjehërr dhe mjeku i tregon se ajo ka ra në komë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android