10minuta lajme shqip blue1




Pleqt e huaj

23 Sep 2014

Pasi nipat e tij flejn, gjyshi i tyre e shfrytëzon kohën e tij në maksimum.

Por ai posa hypë në një lodër të tyre vjen një kojshi dhe i thotë se nuk është për të, mirëpo ai e bind që të hyp edhe atë saqë ata duke folur habiten se nuk janë në arat e tyre, por në lodrat e tyre.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Daja i dashur Tal aga »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android