10minuta lajme shqip blue1
Plaki në pazar

25 Sep 2014

Niset burri të shkoj në qytet dhe e pyet gruan nëse ka ndonjë nevoj për të blerë.

Ai posa mbërrin fillon ti shikoj gjërat që ka për ti blerë por a i mjaftojnë paratë apo harron se për qfarë arësyeje ai ka dalur në qytet kjo ju mbetet që ta shikoni ju në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Tal aga Femra e lazdrume »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android