10minuta lajme shqip blue1
Femra e lazdrume

26 Sep 2014

Si ju shkon takimi i parë mes dy të rinjëve.

Në ndërkoh aj është aqë mendje madhe sa që nuk mund ti ikë asgjë dhe se është një vajzë bukuroshe, dhe se ajo gjatë gjithë kohës duhet të mbetet online për arësyeje se ka shum miqë.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android