10minuta lajme shqip blue1
Çelsi i banesës

27 Sep 2014

Nuk di të flas është shurdhmemec, dhe rrugës i ndihmojnë dy të rinjë.

Ai është i shëndosh dhe pesha e tij nuk e lejon që ai të vazhdoj pa pushim, por kur ata mbërrijnë në katin më të lartë takojnë një vajzë të bukur dhe habiten pas saj, por kur arrijn pran derës i kujtohet se i ka harruar qelsat e banesës.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android