10minuta lajme shqip blue1
Stupcat - Vdekje Korrupsionit, Liri Popullit

01 Oct 2014

Televizioni ishte në gjendje emergjente për të treguar se cilat janë në rrezik.

Si duket Spitali i zemres është në rrezik prej korrupsionit dhe pa investimet në të. Por për më shum ndiqeni emisionin Vdekje Korrupsionit Liri Popullit.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: « Gozhda Doktori dhe paret »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android