10minuta lajme shqip blue1
Doktori dhe paret

02 Oct 2014

Dy shokë bisedojn rreth mbi peshës.

Por njëri shok është shum i plotë dhe mundohet që ti humb ato, po kur është puna ai shkon tek mjeku dhe mjeku ja kërkon 200 euro vetëm për hekjen e mbi peshës.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android