10minuta lajme shqip blue1
Drenicaku në komun

05 Oct 2014

Shkon për të marrë një çertifikatë dhe i thotë se është në emër të Hashim Thaçit.

Por ai nuk din se ku duhet ti shkoj ta marrë ekstraktin e lindjes, por në momentin se ai e kupton që vjen nga Drenica gjdo gjë zgjidhet.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android