10minuta lajme shqip blue1
Pa pengesa Lalushi

06 Oct 2014

Si do të dukeshin artistat tanë gjatë xhirimeve.

Kjo ju ndodh tek Lalushi kur ata mundohen ta xhirojnë programin e vitit të ri, por sa serioz mundohen të bëhen ata kjo ju mbetet që ju ta shikoni në videon në vazhdim.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android