10minuta lajme shqip blue1
Surpriza e Ermalit dhe Amit

14 Oct 2014

Pasi të gjithë e din se Ermal Mamaqi është një baba ai dinë të bëjë surpriza.

Këtë gjë më së miri na tregon në ditlindjen e djalit të tij i cili sapo ka mbushur 1 vit ai së bashku me bashkshorten e tij Ami e festuan ditëlindjen e tijë në Zyber Hallulli në Tiranë.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android