10minuta lajme shqip blue1
Nanat e ministrave

15 Oct 2014

Se qka ju ndodh Kumrin dhe Zelis.

Ato dyja shkojnë në minimax dhe deri sa shkojn si ja bëjë shoferit të tyre që mos të kaloj shum duke vozitur me kerrin e tij. Por deri sa ato të hynë brenda në një ndër marketet e mëdha qka ju ndodh. Edhe pse është më e vjetër se që duhet ja vlen që të shikohet përsëri.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android