10minuta lajme shqip blue1
Kunatat duke u fjalosur

16 Oct 2014

Si rrjedhin fjalosjet mes kunatave.

Ato së pari i shkaktojn vëllezrit në mes veti kur fillojn ta vjedhin njëri tjetrin, por kjo ndikon edhe tek fëmijët dhe lojërat e tyre, kjo ju mbetet që ju ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android