10minuta lajme shqip blue1
Stupcat Junjor- Para dhe Pas Luftes 2014

18 Oct 2014

Ata janë ende të rinjë shum dhe gjithqka që ndodh ishte në vitin 1998.

Por cilat janë ndodhit e tyre pas vitit 2014, dhe se a i ndryshojn sjelljet e tyre me fqinjë për këtë na tregon video në vazhdim.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android