10minuta lajme shqip blue1
Sherr në mes femrave

20 Oct 2014

Edhe rrahja në mes femrave mund të ndodh edhe atë në mes të rrugës.

Por se cilat janë arsyjet e rrahjes së tyre, dhe se cila tregohet më e fortë dhe del më fitimtare kjo ju mbetet ju që ta shikoni videon e më poshtme.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android