10minuta lajme shqip blue1
Edhe tek shqiptarët jokeri i tmerrshëm

21 Oct 2014

Si duhet edhe kosovarët kanë hyrë në përdorim të rrjeteve sociale.

Ndodnëse rrjeti i internetit përpos që është shëndrruar në një botë në vete dhe përmes shum pak sekondave mund të shikohet në mbar rruzullin tokësor, kjo e fundit është një video në programin e Youtubes UL pranks, e cila u bë jokeri i tmerrshëm i shqiptarëve.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android