10minuta lajme shqip blue1
Policet dhe Edi Rama

25 Oct 2014

Kush tjetër pos policis së shtetit.

Ata janë një ekip shum i mirë, por kur vjen koha për kapiten të gjith janë në regull, po si ndodhi ndryshimi i uniformave të tyre këtë gjë mund ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android