10minuta lajme shqip blue1
Pas dronit, shqiptarët telekomandojnë edhe traktorin

27 Oct 2014

Duket se ne shqiptarëve ka filluar të na pëlqej telekomanda.

Pas shfaqjes së dronit që u shfaq në Beograd me flamurin e Shqipëris etnike, kanë bërë që edhe traktori të ecë me një telekomand.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android