10minuta lajme shqip blue1
Gazetari i Terrenit

29 Oct 2014

Kush tjeter pos gazetarëve është më i shpejt për tregimin e ngjarjeve.

Për më shum na tregon gazetari i TV trufit, kësaj here ai ishte në spitalin e Tiranës, për zbulimin e manipulimeve të mjekëve.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android