10minuta lajme shqip blue1
Patriotin e rrah gruaja

01 Nov 2014

Gjithqka filloi kur ata ishin në odën e tyre duke biseduar për të kaluarën.

Por ata si duket i bëjën gjërat e mëdha ato që i kanë kaluar në jetën e tyre, por kjo si ndodhi dhe a i besojn ata shokut të tyre kjo ju mbetet që ta shikoni dhe se cilin prej tyre e rrah gruaja.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android