10minuta lajme shqip blue1
Don Zhuani shqiptar

04 Nov 2014

Ai edhe pse pa diplomë dhe i varfër i bënë 18 gra.

Ai mund të quhet edhe Don Zhuani shqiptarë pasi që ka thyer shum zemra të vajzave shqiptare dhe se me 9 prej tyre ka qenë edhe nën kurorë në komunë.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android