10minuta lajme shqip blue1
Bab e bir në varreza

06 Nov 2014

Ata dy janë babë e birë shkojnë në varreza për ta takuar njëri gjyshin dhe tjetri babain.

Por si duket ata ju hynë disa varrezave me rend duke ju folur, por të gjithë i kanë diqka duke filluar nga gjyshi e deri tek shum të afërt e tyvre.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android