10minuta lajme shqip blue1
Kamera e Fshehur - KALLASHI

10 Nov 2014

Si duket kohët e fundit është prezente gjithkun.

Ajo është vajza që po e njohin të gjithë kohët e fundit për "belfiet" dhe "vallëzimin" e saj të mahnitshëm, por kjo e fundit si përfundon ajo në kamerë të fshehur kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android