10minuta lajme shqip blue1
“Çartet” serbi

12 Nov 2014

Pasi kuptoji se vizita e kryeministrit serb do të ndodh me 10 dhjetor ndryshoi i gjithi.

Si duket për disa qytetar është bërë e njëjët kjo gjë pasi që ata vin kur të duan dhe kthehen kur të duan, mirëpo droi ynë i dyti ishte Edi Rama për më shum shikojeni videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android