10minuta lajme shqip blue1
Si luftojnë për vota?

20 Nov 2014

Duke e ditur se se janë afruar zgjedhjet ai fillon ti thërras të gjithë shokët e tij.

Por arsyeja që i thërret në telefon dhe ti thotë që ta votojnë atë në zgjedhje, por ai mendon se shqiptari më leht ta jepë "caucen" se sa votën.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android