10minuta lajme shqip blue1
Ministri në gjykatë

23 Nov 2014

Dy kojshi dalin në mes të arave për të shikuar gurin në mes.

Por cilat janë problemet e tyre që njëri ka ra prej partis së tij dhe i ka humbur autoriteti.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Kuizi qesh Merzicki »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android