10minuta lajme shqip blue1
Gruja

25 Nov 2014

Ata janë dy meshkuj të cilët bisedojn rreth grave të tyre.

Por gruaja e njërit kur shkoi tek i ati nuk dëshiron ti kthehet më në shtëpi pasi ai është shum nervoz dhe nuk mundet që ta duroj më atë.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Merzicki Lajta lesh »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android