10minuta lajme shqip blue1
Lajta lesh

26 Nov 2014

Shkuan ta shohin shokun e tyre.

Por përderisa ai qëndron i shtrirë dy shokët e tij nuk din si ta ngushllojnë dhe i thojnë të kthehet ka Zoti, por a e bënë ai këtë gjë kjo ju mbetet ju që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Gruja Marihuana »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android