10minuta lajme shqip blue1
Marihuana

27 Nov 2014

I gjenden mjetet për kultivim të marihuanës.

Por si mundohet të ikë nga situata ai fillon ti thotë se nuk duhet të dënohet vetëm për mjete të marihuanës por edhe për mjete për përdhunim.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Lajta lesh Peshku »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android