10minuta lajme shqip blue1
Peshku

28 Nov 2014

Shkuan të bëjnë masazh dhe tema e diskutimit të tyre ishte peshku.

Por masazhisti vetëm i ndëgjonte dhe kur ata ndrruan tem dhe filluan të flasin për futboll ai ndalet dhe i ndëgjon më me interes dhe ju a mbaron masazhen, dhe kur vjen puna tek pagesa ata nuk kanë të holla për pagesë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android