10minuta lajme shqip blue1
Dritarja e trenit

29 Nov 2014

Mbetet në provim dhe shkon në shkollë.

Por kur hynë në klas mësuesi e pretë aty dhe i fillon që ta pyes rreth lëndëve që ka ngelur, por cilat janë përgjigjjet e tij kjo ju mbetet që ju ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android