10minuta lajme shqip blue1
Dekalogu Kuq e Zi Këngetaret

08 Jul 2016

Ishte udhëheqës i një emisioni në radio.

Por sa e bëri ai interesant gjdo që kishte folur, dhe pa pritur i shfaqen disa probleme, se a mund ti zgjidh ai këto kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Shpija rahat Ushtaret »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android