10minuta lajme shqip blue1
Stupcat Msusi I Popullit

10 Jul 2016

Ishin babë e bir duke biseduar lidhje me jetën.

Djali i thoshte babait të tij ti tregoj një përrall, dhe ai mendoi se ishte e vërtet sa që edhe nënës së tij deshti ti tregonte.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Ushtaret Stupcat Pitushi »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android