10minuta lajme shqip blue1
Gipa

12 Jul 2016

Gipa ishte polic dhe përjetoi shum njejta të jashtzakonshme.

Gipa ishte polic dhe e ndjeken protestuesit  kur ai kthehet në shtëpi ju kishin mbledhur miqët sepse ai e ka rrahur baballakun në turmën e tyre, dhe në aty e ja kthejnë motrën dhe e qesin në haraq, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android