10minuta lajme shqip blue1
Feja islame apo humori!!

14 Jul 2016

Hazbi Ahmeti është një humorist i cili ju ka përkushtuar shum fesë islame.

Fjalimi i tij thotë: “Statistikat e fundit tregojnë se 35% e shqiptarëve jetojnë në depresion, 35% në stres, dhe 35% në Zvicër apo Gjermani m’doket jetojnë…. edhe e kam pa të arsyeshme që të dal me bo humor…”.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android