10minuta lajme shqip blue1
Kush eshte Burri ktu?

15 Jul 2016

Edhe dashuria i ka të metat e veta.

Kjo e fundit i ndodhi një qifti që ishin duke shijuar qaste të mira, por burri ishte shum i dashur dhe njëkohësisht e donte edhe të vëllain, mirëpo si e bëri atë nervoz kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android