10minuta lajme shqip blue1
Ambulanca

17 Jul 2016

Ishte në prag të vdekjes dhe nuk dinte se qfarë ishte duke folur.

Ajo aq që nuk u ndalte folte përçart për gjithqka që kishte ndodhur gjatë jetës së tyre.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Hajn mas dite ETC »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android