10minuta lajme shqip blue1
ETC

18 Jul 2016

Tukulukat e hidheruar pas humbjes së Shqipëris ecin në rrugët e Gostivarit . Ata mbeten të shokuar kur shofin qe është hapur ETC aty.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Ambulanca Servis Flori »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android