10minuta lajme shqip blue1
Servis Flori

19 Jul 2016

E kishte marrë me veti djalin e tij në veturë.

Aty kishin lindur disa probleme sepse ai ishte i vogël dhe i lazdruar, kur kishte filluar të flas si shum.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « ETC Biznismenat!! »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android