10minuta lajme shqip blue1
3 GJI A 4 GJI !!!

21 Jul 2016

Ishin dal dy shok dhe bisedonin rreth 3G dhe 4G.

Mirëpo ata nuk mund të ja dilin mban, deri sa një plak i ndëgjoi dhe e morri atë e dërgoi tek lopa e tij, mirëpo a ishte ai duke kërkuar telefon apo me lopë, kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Biznismenat!! 100 EURO »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android