10minuta lajme shqip blue1
Dy policet dhe Skifteri

25 Jul 2016

Edhe po të jesh hajn duhet të jesh intelegjent.

Jo sikur Skifteri që është emigrant në Itali dhe vjedh shtëpija dhe kerre, por rasti i tij është kur policia e ndalon me kerrin e David Beckhamit mirëpo si ja bënë ai kjo ju mbetet ju ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android