10minuta lajme shqip blue1
Grat humbin në market..

31 Jul 2016

Shum burra kur dalin me grat e tyre në fund ndahen.

Por arsyja kjo është sepse ato shikojn më ngadalë dhe zgjedhin secilin produkt se cili është më i mirë, mirëpo a bëhen nervoz burrat e tyre kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Penzionerat Kamarieri »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android