10minuta lajme shqip blue1
Femrat më të fuqishme se ...

15 Aug 2016

Nuk mund të themi se vetëm meshkujt janë të fortë.

Kjo e fundit na dëshmon se sa të fuqishme janë femrat, dhe se nuk do ta besoni këtë gjë.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Fotoshooting Falltorja »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android