10minuta lajme shqip blue1
Falltorja

16 Aug 2016

Ndonëse ishte rendi i gjatë tek falltorja aty mund të shihni gjithqka.

Një i moshuar kishte shkuar për të bërë para më shum dhe një vajzë e re për kismet mirëpo si ju shkoi procesi tek ajo brenda ishte shum e quditshme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android