10minuta lajme shqip blue1
Faktura e rrymes

17 Aug 2016

Doli me nënën e saj në oborr dhe ajo shikonte për wireless.

Por atyre ju kishte ndalur dhe kishin dalur për të kërkuar të kujshive, por se për qka ishte duke ju dashur atyre dhe pa pritur ju vjen faktura e rrymës.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Falltorja Baskia Kaveci »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android