10minuta lajme shqip blue1
Baskia Kaveci

18 Aug 2016

Nëna pyet djalin se përse ishte duke bërtitur gjyshi i tijë.

Ai shpjegon se i kishte thënë nëse te pyet kondukteri sa vjet i ke ti thuash 6 që të mos paguaj biletë , por ai vepron ndryshe.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android