10minuta lajme shqip blue1
Shaka ne lumin Drin

23 Aug 2016

Ndonjëher mund të duket se gjithqka na pengon.

Apo edhe kur të shkojsh në vikend mendon se ndonjëher ka miza gjatë lojës dhe gjatë tërë kohës i pengojn apo edhe shoqnia na bënë pjesë e lojës së tyre.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android