10minuta lajme shqip blue1
Qumili dhe Gjermanja

25 Aug 2016

Qumili doli një takim me një gjermane.

Mirëpo ai dhe gjuha gjermane ishin shum largë sa që u desht të marr edhe një përkthyes me vete, por se qka ndodhi gjatë bisedës së tyre kjo ju mbetet juve ta shihni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android