10minuta lajme shqip blue1
Martesa

28 Aug 2016

Prindërit gjithmon mendojn për më të mirën e fëmijëve të tyre.

Kjo siqë ndodhi në këtë martes kur dy të rijë kan gjetur të përbashkëtat e tyre, mirëpo prindërit e vajzës edhe pse nuk ishin dakort ata duhet që ta pranojn dhëndrin e tyre, por për më shum shikojeni edhe ju videon.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android