10minuta lajme shqip blue1
Kenga e burrit

29 Aug 2016

Babai thërret bijët e tij për ti qartësuar se a kanë ata ndonjë problem.

Mirëpo se si ndodhi që ata ta gënjejn babain e tyre para syve, mirëpo cila ishte gënjeshtra e rradhës kjo ju mbetet që ju ta shikoni video.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android