10minuta lajme shqip blue1
Fuka dhe Misini

01 Sep 2016

Ishte e vetme në shtëpi dhe nuk dëshironte të vinte burri i saj.

Mirëpo ai erdhi në shtëpi dhe ajo mendoi se burri i saj kishte fituar para dhe kishte sjell në shtëpi, mirëpo kur ai kërkoi drek për të ngrënë nuk kishte asgjë vetëm se pite dhe pite dhe si u kapën ata të përlahen, shikojeni videon.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Gipa me miqët Pevaqica »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android